دریافت مشاوره رایگان و استعلام قیمت
اکواریوم پلکسی

اکواریوم پلکسی

آپدیت شده در تاریخ بهمن 19ام, 1402ساعت 09:22 ب.ظ

خرید پلکسی گلاس اکواریوم پلکسی

می دانیم که در عصر امروز بهره گیری از پلکسی بسیار فراوان گشته زیرا پلکسی دارای مزایای بسیار زیادی است که سبب گشته کاربردهای زیادی از جمله ساخت اکواریوم پلکسی و..نیز بسیار افزایش یابد.

اکواریوم پلکسی یکی از سازه های پلکسی است که تا به امروز خریداران زیادی داشته و جایگزین اکواریوم شیشه ای که با شیشه معمولی به دست ساخت رسیده گردد.حال سوالی که برای برخی مشتریان پیش می آید این است که چرا اکواریوم پلکسی جایگزین اکواریوم شیشه ای گشته و خریداران زیادی را هم به خود اختصاص داده است؟

بدین سبب به جهت اطلاعِ خریداران و مشتریان از این مسئله، در ادامه به مزایای خرید و ساخت اکواریوم پلکسی اشاره می کنیم.

منظور از اکواریوم پلکسی چیست؟

تا پیش از پلکسی همه اکواریوم ها از شیشه معمولی ساخته می شدند که دغدغه های زیادی را برای افراد فراهم می کردند مثل نگرانی از بابت برخورد ضربه به اکواریوم و شکستگی سریع و پر خطر اکواریوم شیشه ای، سنگینی بیش از حد اکواریوم و سختی جا به جایی اکواریوم و..ولیکن پس از ساخت اکواریوم پلکسی این نگرانی ها به حداقل رسید..

پلکسی نیز ورقی پلاستیکی و غیر شیشه ای می باشد که خشک می باشد و مقاومت بسیار بالایی در برابر شکستگی دارد که ارزش خرید خود را افزایش می دهد. لذا باید اذعان داشت اگر فشار و ضربه بسیار سختی به آن وارد گردد دچار شکستگی می گردد ولیکن به طور کل شکسته شدن اکواریوم پلکسی کار چندان راحتی نیست..

حال جهت افزایش ایمنی اکواریوم ها نیز به جای شیشه معمولی از پلکسی استفاده شده و اکواریوم پلکسی نیز به دست ساخت رسید که شباهت بسیار زیادی به اکواریوم شیشه ای دارد ولیکن از جنس پلاستیک!

akvarium

مزایای خرید و ساخت اکواریوم پلکسی

 • اکواریوم پلکسی دارای مقاومت و ایمنی بیشتری از شیشه می باشد، چرا که نشکن بوده و به راحتی قابل ترک خوردن و  شکستگی نمی باشد ولیکن در صورت برخورد ضربه و شکستگی خرد نمی شود و خطر آفرین نیست.
 • اکواریوم پلکسی را می توان به راحتی برش داده و میزان دقت برش دهی این نوع اکواریوم بیش از اکواریوم شیشه ای می باشد.
 • اکواریوم پلکسی را می توان در هر نوع ضخامت مد نظر به دست ساخت رساند.
 • تنوع رنگی پلکسی سبب گشته خریداران بتوانند بنا بر سلیقه خویش اکواریوم را در رنگ های متنوعی تهیه کنند و از تماشای اکواریوم رنگی خود که از پلکسی ساخته شده است لذت ببرند.
 • به جهت اینکه اکواریوم از پلکسی به دست ساخت رسیده، می توان از جا به جایی آن آسوده خاطر بود زیرا پلکسی دارای وزن سبکی می باشد و به واسطه سبک بودن نیز، اکواریوم پلکسی هم دارای وزنی سبک می باشد.
 • و..

انواع اکواریوم پلکسی

باید اذعان داشت پلکسی را می توان در انواع متعدد به دست ساخت رساند که هر یک طرفداران خاص خود را دارند.

انواع پلکسی که می توان با آن ها اکواریوم های بسیاری را به عرضه رساند عبارتند از:

 • پلکسی شفاف
 • پلکسی مات
 • پلکسی رنگی
 • پلکسی آینه ای
 • و..

پلکسی دارای انواع متعدد دیگری است که ما تنها به برخی از آن ها که در کاربرد بیشتری در ساخت اکواریوم پلکسی دارند اشاره نمودیم.

عوامل موثر بر قیمت ساخت و خرید اکواریوم پلکسی

می توان به راحتی اکواریوم های پلکسی را با کیفیت بسیار بالا از برترین مرکز فروش پلکسی یعنی پامنار تهیه نمود ولیکن باید اذعان داشت نمی توان قیمت معین و ثابتی را برای خرید پلکسی گلاس اکواریوم پلکسی در نظر داشت زیرا قیمت این نوع اکواریوم که از پلکسی به دست ساخت می رسد، به عوامل متعددی وابسته می باشد که به آن ها اشاره می نماییم.

ابعاد و ضخامت اکواریوم پلکسی

ابعاد و ضخامت پلکسی نقش بسیاری بر میزان قیمت نهایی خرید پلکسی گلاس اکواریوم پلکسی دارد زیرا هر چه ابعاد و ضخامت پلکسی به کار رفته در ساخت اکواریوم زیاد باشد هزینه و قیمت اکواریوم که از پلکسی ساخته شده افزایش می گردد.

در غیر این صورت هزینه مورد نیاز جهت خرید پلکسی گلاس اکواریوم پلکسی به مراتب کم تر و مناسب تر می باشد.

برند پلکسی

یکی دیگر از عوامل مهم در تهیه و خرید پلکسی که تاثیر زیادی بر قیمت اکواریوم پلکسی دارد، برند پلکسی گلاس می باشد.هر چه برند پلکسی شناخته شده تر و معروف تر باشد مثل ورق پلکسی تایوانی و ورق پلکسی یرلانگ که دارای کیفیت بسیار بالایی هستند و..نیز قیمت پرداختی خرید پلکسی مورد نیاز اکواریوم پلکسی بیش از سایر برندهای معمولی می باشد.

نوع پلکسی

پیشتر به برخی انواع پلکسی گلاس اشاره نمودیم که نقش تعیین کننده ای بر میزان هزینه ساخت و خرید اکواریوم از جنس پلکسی دارند.فرضا میزان هزینه پلکسی شفاف با پلکسی مات که شاید کمتر مورد استفاده قرار گیرد متفاوت بوده و بیش از پلکسی مات باشد یا بالعکس..

طرح دار بودن اکواریوم

لذا در برخی مواقع اغلب مشتریان اکواریوم، دوست دارند بر روی اکواریوم شان طرحی زیبا نقش داشته باشد بدین سبب طرح دار یا طرح دار نبودن اکواریوم هم بر میزان هزینه نهایی خرید موثر می باشد.

باید اذعان داشت ممکن است هر روز دچار تغییر گردد و بالا یا پایین شود بدین سبب نیاز است که جهت خرید و تهیه پلکسی گلاس برای اکواریوم از جنس پلکسی نیز با مرکز فروش پلکسی تماس حاصل نمود.

همچنین می توان اکواریوم های کوچک تر را به تنهایی با تهیه پلکسی های مرغوب و با کیفیت در خانه به دست ساخت رساند و از آن نیز لذت برد.بدین جهت نیاز است که افراد از مرکز فروشی معتبر و دارای سابقه کاری فراوان به خرید پلکسی بپردازند که این مرکز فروش نامی جز پامنار ندارد.

akvarium plexi 1

مزایای خرید اکواریوم پلکسی از پامنار

 • از آنجا که هر خریداری نیاز متفاوتی از دیگری دارد، شرکت پامنار شرایط مشاوره رایگان را برای خریداران و مشتریان فراهم نموده که سبب می گردد ایشان با راهنمایی از متخصصان و کارشناسان فروش محصولات پامنار بتوانند اکواریوم پلکسی را در نوع و برندی مناسب با میزان هزینه پرداختی و نیازشان تهیه نمایند.
 • شرکت پامنار سابقه بسیار بالایی که در عرضه پلکسی در برندها و انواع متعددی دارد دارای مهارت بسیار بالایی در ساخت اکواریوم پلکسی می باشد.
 • مرکز فروش پامنار کیفیت و قیمت تمامی محصولات خود را تضمین می نماید.
 • شرکت پامنار شرایط خرید محصولات خود را هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین برای مشتریان فراهم نموده است.
 • تمامی سفارشات محصولات پامنار در سریع ترین زمان ممکن به دست خریداران ارسال می گردد.

به طور کل خریداران هیچگونه نگرانی از بابت کیفیت و قیمت اکواریوم و دیگر محصولات پامنار نخواهند داشت زیرا پامنار تمامی محصولات خود را در بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به عرضه می رساند.

بدین سبب افراد می توانند جهت تهیه پلکسی گلاس برای اکواریوم پلکسی یا انواع متعدد پلکسی از پامنار با شماره درج شده تماس حاصل نمایند.

نظر دهید

مقاله برایتان مفید بود؟

این مقاله رابه اشتراک بگذارید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما
لوگو پامنار
مشاوره و پشتیبانی
از ساعت 9 تا 18 در روزهای کاری پاسخگوی شما هستیم

مشاوره رایگان!

شماره تماس وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.