آپدیت شده در تاریخ بهمن 16ام, 1402ساعت 08:51 ب.ظ

روش اول: خرید اینترنتی

پرداخت اینترنتی

کاربران سایت پامنار می توانند محصولات مورد نظر خود را از میان دسته بندی های مختلف انتخاب نموده و سپس نسبت به پرداخت آنها از درگاه پرداخت بانکی اقدام نمایند. هنگامی که پرداخت شما به صورت موفق انجام گردد پیامکی مبنی بر تایید خرید به شماره ثبت شده شما ارسال می گردد. بنابراین پس از پرداخت نیازی به تماس جهت اعلام نیست و سفارش شما به صورت اتوماتیک وارد مرحله اماده سازی و ارسال می شود. توجه داشته باشید که خرید اینترنتی نه تنها بسیار آسان و راحت است بلکه باعث سریع تر شدن رویه ارسال می گردد.

چگونه می توان خرید اینترنتی انجام داد؟

همانند سایر فروشگاه های اینترنتی شما نیاز به یک کارت ۱۶ رقمی بانکی از یک بانک معتبر و عضو شبکه شتاب دارید. همچنین باید رمز دوم کارت شما فعال باشد تا به راحتی بتوانید خرید خود را انجام دهید. به طور کلی این موارد برای خرید اینترنتی لازم است:

 – کارت ۱۶ رقمی بانکی

شماره کارتی که بر روی کارت شما ثبت شده را در درگاه وارد می کنید

 – رمز خرید اینترنتی یا همان رمز دوم

حتما باید این رمز را قبلا فعال کرده باشید. دقت داشته باشید که این رمز با رمزی که در عابر بانک فعال می کنید متفاوت است. 

اخیرا نیز رمز پویا برای همه کسانی که قصد خرید اینترنتی دارند فعال گردیده که حتما جهت خرید اینترنتی باید رمز پویای خود را فعال کرده باشید. می توانید از یک دستگاه خودپرداز برای فعال کردن رمز دوم خود استفاده کنید یا مستقیما از بانک مربوطه این درخواست را داشته باشید

 – کد CVV2

این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که در پشت یا جلوی کارت ها درج شده و به عنوان یک کد امنیتی کاربرد دارد

– تاریخ انتقضا

تاریخی که ماه و سال انقصای کارت شما در ان درج شده است. معمولا این اعداد برای ماه دو رقم مثلا ۰۶ برای شهریور ماه و ۹۹ برای سال است. برای سال ۱۴۰۰ باید از ۰۰ استفاده کنید.

 

روش دوم: انتقال کارت به کارت

در این روش به راحتی می توانید از کارت بانکی خود به کارت مورد نظر ما در شرکت پامنار مبلغ سفارش خود را واریز کنید. معمولا در سفارشات تلفنی از این روش استفاده می گردد. برای انتقال وجه می توانید از یک دستگاه خود پرداز یا از نرم افزار های بانکی و اپلیکیشن های انتقال وجه استفاده کنید.

اگر از دستگاه خود پرداز جهت انتقال وجه استفاده می کنید پس می توان گفت که تنها به شماره کارت ما و رمز اول خود نیاز دارید

اما اگر از اپلیکیشن های پرداخت و یا اینترنت بانک استفاده می کنید پس باید تمام موارد فوق از جمله رمز دوم پویا را داشته باشید.

نحوه پرداخت

روش سوم: خرید با استفاده از دستگاه کارت خوان

پرداخت با کارتخوان

این روش برای خرید های حضوری است. در صورتی که تمایل دارید به صورتی حضوری به آدرس فروشگاه پامنار در خیابان پامنار، روبروی مسجد شاه آبادی، طبقه ۴، واحد ۴۰۷ تشریف بیاورید می توانید سفارش خود را به صورت حضوری انجام داده و مبلغ خود را با استفاده از دستگاه کارتخوان پرداخت نمایید.

سوالی دارید؟

لوگو

021-33996793

تماس بگیرید

روش های پرداخت پامنار

لوگو پامنار
مشاوره و پشتیبانی
از ساعت 9 تا 18 در روزهای کاری پاسخگوی شما هستیم

مشاوره رایگان!

شماره تماس وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.