آپدیت شده در تاریخ بهمن 16ام, 1402ساعت 08:48 ب.ظ

admin ajax 1

قبل از اینکه در خصوص نحوه ارسال سفارشات در فروشگاه پامنار صحبت کنیم توجه داشته باشید که در روز های عادی سفارشات طبق رویه زیر ارسال می شود اما در ایام جشنواره ها و روز های شلوغ و پر ازدحام مانند اسفند ماه، زمان ارسال متفاوت بوده و امکان دارد طبق رویه زیر ارسال انجام نشود.

پس از ثبت سفارش کارشناسان فروشگاه پامنار در همان روز نسبت به تهیه سفارش و ارسال آن اقدام می نمایند. دقت داشته باشید که هزینه ارسال بر عهده مشتری می باشد. معمولا سفارشات شهر تهران طی بازه زمان نهایتا ۲ روز به دست مشتریان عزیز خواهد رسید. جهت دریافت مرسوله به همراه داشتن کارت شناسایی ضروری است. اگر ساکن شهر تهران هستید نوع ارسال سفارش در تهران معمولا به دو صورت است:

۱- ارسال از طریق پیک موتوری

دقت داشته باشید که در صورتی که از سایت خریداری کرده اید و بار شما حجم پایینی داشته و قابل ارسال با پیک موتوری است می توان آن را به وسیله یک پیک موتوری به آدرس مورد نظر شما ارسال کرد تا سریعا سفارش خود را دریافت نمایید. هزینه ارسال از طریق پیک موتوری معمولا مقرون به صرفه تر از سایز گزینه هاست. مبلغ این نوع ارسال 85 هزار تومان است اما فراموش نکنید که اگر بار شما قابل ارسال با پیک موتوری نباشد و شما این گزینه را انتخاب کرده باشید باید نسبت به پرداخت ما والتفاوت اقدام فرمایید.

روش ارسال با پیک موتوری در پامنار

۲- ارسال از طریف وانت باری

نحوه ارسال با وانت بار

در صورتی که بار شما از حجم بالایی برخور بوده و قابل ارسال با پیک موتوری نیست می توانید با استفاده از وانت بار سفارش شما را به آدرس مورد نظر شما ارجاع داد. هزینه ارسال سفارش به تمام نقاط شهر تهران از طریق وانت بار 135 هزار تومان می باشد.

ارسال باربری

در صورتی که بار شما از حجم بالایی برخور بوده و قابل ارسال با پیک موتوری نیست می توانید با استفاده از وانت بار سفارش شما را به آدرس مورد نظر شما ارجاع داد. هزینه ارسال سفارش به تمام نقاط شهر تهران از طریق وانت بار 135 هزار تومان می باشد.

۱- ارسال با پیک موتوری تا باربری

در صورتی که سفارش شما از حجم پایینی برخوردار بوده و قابل ارسال با پیک موتوری است می توانید از این گزینه استفاده کنید. دقت داشته باشید که در صورتی که خرید شما از سایت بوده و شما این گزینه را انتخاب کنید اما سفارش شما قابل ارسال با پیک موتوری نباشد باید نسبت به پرداخت ما والتفاوت اقدام کنید. هزینه ارسال بار با پیک موتوری تا باربری مبلغ 50 هزار تومان می باشد. 

۲- ارسال با وانت باری تا باربری

در صورتی که سفارش شما از حجم بالایی برخوردار است می توانیم سفارش شما را با استفاده از وانت باری به باربری مورد نظر رسانده تا هر چه سریع تر به دست شما برسد. قیمت ارسال بار درون شهری تا باربری مبلغ ۵۰ هزار تومان می باشد. 

 

پس اگر بخواهیم به طور خلاصه هزینه و زمان ارسال بار به تهران و شهرستان ها را بگوییم:

ارسال بار به تهران

مدت زمان رسیدن مرسوله: حداکثر ۲ روز کاری

هزینه ارسال با پیک موتوری: 85 هزار تومان

هزینه ارسال با وانت بار: 135 هزار تومان

ارسال بار به شهرستان ها

مدت زمان رسیدن مرسوله: حداکثر ۳ روز کاری

هزینه ارسال بار با پیک موتوری تا باربری: 85 هزار تومان

هزینه ارسال بار با وانت باری تا باربری: 135 هزار تومان

(تحویل گرفتن بار از باربری به عهده خود مشتری می باشد)

سوالی دارید؟

لوگو

021-33996793

تماس بگیرید

نحوه ارسال کالا