دریافت مشاوره رایگان و استعلام قیمت

پایه تشریفات

آپدیت شده در تاریخ ژانویه 29th, 2024ساعت 04:12 ب.ظ

محصولات پایه تشریفاتی

حتما تا به حال به مکان های شلوغ مانند نمایشگاه ها و فروشگاه های بزرگ سر زده اید. در این مکان ها برای کنترل ترافیک و برای زیبایی بیشتر از پایه تشریفات استفاده می کنند. پایه تشریفات راهبند وسیله ای است که در هتل ها، بیمارستان ها، نمایشگاه ها و فروشگاه ها برای زیباتر کردن محیط و برای مشخص کردن مسیر تردد استفاده می شود.

اما بسیاری از افراد به دلیل زیبایی خاصی که این محصول برای محیط مورد نظر آنها به ارمغان می آورد از آن استفاده می کنند. نکته مهم دیگر در خصوص این پایه راهبند این است که این محصولات می توانند جلوه بسیار خاصی به ورودی هر فروشگاه، هتل یا فرودگاهی ببخشند.

 

64513543431

این محصول از آلیاژ استیل ۳۰۴ و در گرید های مختلف ساخته می شود و در برابر ضربه و رطوبت بسیار مقاوم می باشد. از پایه تشریفات یا راهبند تسمه ای در محیط های داخلی و هم در محیط های خارجی استفاده می شود. در فروشگاه ها و پارکینگ های پر تردد که ازدحام زیاد است و افراد برای پیدا کردن مسیر درست دچار سردرگمی می شوند، برای حل این مشکل از پایه تشریفات استفاده می شود.

بیشتر بدانید: پلکسی گلاس

این محصول معمولا در جلوی درب هتل و مراکز خرید قرار داده می شود. با این کار عبور و مرور افراد راحت تر و سریع تر انجام می شود. به دلیل استیل بودن جنس پایه تشریفات، زیبایی آن نیز زیاد بوده و به محیط حس شیک بودن بیشتری می بخشد. از این محصول می توان به عنوان وسیله ای برای زیبا سازی و دکوراتیو نیز استفاده کرد. پایه تشریفات در دو رنگ طلایی و نقره ای ساخته می شود. برای اتصال آن نیز از طناب در جنس های مختلف و همچنین از تسمه های محکم می توان استفاده کرد.

در ادامه در مورد انواع اتصال دهنده ها و جنس های مختلف این محصول بیشتر صحبت می کنیم. اما معمولا در مکان های بزرگ می توان با متصل کردن چندین راهبند به یکدیگر محدوده بیشتری را با آن پوشش داد. طول طناب و تسمه متفاوت می باشد و بسته به نیاز شما کوتاه یا بلند می شود. در نمایشگاه های ماشین و سالن های عروسی نیز از این محصول بسیار زیاد استفاده می شود.

وزنه این محصول بسیار سنگین بوده و پایه را به خوبی نگه می دارد و از افتادن یا حرکت کردن پایه تشریفات جلوگیری می کند. این وزنه ها معمولا از جنس سنگ است. اما در مکان هایی که از راهبند برای زیباسازی محیط و دکوراتیو استفاده می شود، پایه و نگه دارنده میله از جنس های فلزی و از جنس آلومینیوم و چدن نیز می باشد و مدل های مختلف و بسیار زیبایی دارد. این نمونه از پایه راهبند تشریفات فقط به عنوان یک وسیله دکوراتیو استفاده می شود.

پایه راهبند تشریفات

بند های این راهبند ها در رنگ های مختلف تولید می شود و شما عزیزان در هنگام خرید پایه تشریفات می توانید رنگ، بند اتصال دهنده آن را با توجه به سلیقه خود انتخاب نمایید. در مکان های پر تردد برای مسدود کردن راه نیز می توان از پایه تشریفات استفاده کرد.

ویژگی های یک پایه تشریفات با کیفیت

 • زیبایی فوق العاده و مناسب برای دکوراتیو
 • وزنه پایه سنگین و مقاوم
 • قابلیت اتصال و جدا کردن راحت بند ها
 • قابلیت اتصال چند پایه به یکدیگر
 • موجود بودن بند اتصال دهنده در رنگ های مختلف
 • جدا شدن راحت قطعات از یکدیگر
 • موجود بودن پایه تشریفات استیل در دو رنگ طلایی و نقره ای
 • پایه طرح دار و ساده

موارد کاربرد 

 • ورودی هتل ها و رستوران ها
 • ورودی و داخل سالن های مجالس و تشریفات
 • ورودی پارکینگ ها ، آپارتمان ها و مراکز عمومی
 • ورودی فروشگاه ها، نمایشگاه ها و مجتمع ها
 • ورودی سالن های فرودگاه
 • ورودی درب بیمارستان ها
 • ورودی تالار
 • مورد استفاده در نمایشگاه های اتومبیل

پایه تشریفات راهبند

جنس پایه تشریفات

جنس این محصول یکی از معیار های مهم در پایه تشریفات می باشد که در هنگام خرید پایه تشریفات حتما باید به آن دقت کرد. جنس این راهبند ها از آلیاژ بسیار مقاومی به نام استیل می باشد. استیل در برابر ضربه و فشار مقاومت بالایی دارد و در محیط های مرطوب و شرایط آب و هوایی مختلف زنگ نمی زند و کیفیت خود را از دست نمی دهد.

بنابراین بهترین آلیاژ در بین انواع آلیاژ ها، آلیاژ استیل می باشد. استیل در گرید های متفاوتی تولید می شود. در ادامه به دو نوع از مهم ترین گرید های استیل اشاره می کنیم که پایه تشریفات از ان ها ساخته می شود.

راهبند استیل ۳۰۴

1644816351

از راهبند تشریفات هم در داخل ساختمان و هم در بیرون و فضای باز استفاده می شود. اگر می خواهید از پایه تشریفات در فضای باز استفاده کنید، حتما باید از جنس استیل ۳۰۴ باشد. زیرا استیل ۳۰۴ در برابر گرما، رطوبت، نور خورشید و گرد و غبار مقاومت بیشتری نسبت به استیل ۲۰۱ دارد و در این شرایط کیفیت خود را از دست نمی دهد و به هیچ عنوان زنگ نمی زند.

از این رو اگر در محیط بیرون و در معرض رطوبت، گرما و بارش باران و برف قرار بگیرد، کیفیت خود را از دست نمی دهد و آسیب نمی بیند. حتی برای استفاده از این محصول در داخل منزل در محیط های مرطوب بهتر است از گرید استیل ۳۰۴ استفاده شود تا دچار زنگ زدگی نشده و کیفیت خود را از دست ندهد. پیشنهاد ما به کسانی که در مناطق مرطوب زندگی می کنند این است که حتما در هنگام خرید پایه راهبند تشریفات به جنس استیل آن توجه داشته باشند و از گرید استیل ۳۰۴ استفاده نمایند.

قیمت راهبند استیل ۳۰۴ کمی بیشتر از راهبند استیل ۲۰۱ می باشد و این نیز به دلیل کیفیت و مقاومت بالا و مقدار نیکل و کروم استفاده شده در استیل ۳۰۴ می باشد. با توجه به ویژگی های گفته شده در مورد نوع استیل ۳۰۴، پرداخت هزینه بالاتر برای آن به صرفه و منطقی می باشد.

شما می توانید فقط یک بار از محصول استیل ۳۰۴ را تهیه کنید و سالیان طولانی از ان استفاده کرده و اصلا نگران خراب شدن و تغییر رنگ آن نباشید. سطح استیل ۳۰۴ بسیار براق بوده و به راحتی تمیز می شود. شما می توانید با استفاده از یک پارچه مرطوب به راحتی سطح راهبند استیل ۳۰۴ را تمیز کنید. پایه استیل ۳۰۴ به هیچ عنوان تغییر رنگ نمی دهد و در مدت زمانی طولانی نیز مانند روز اول باقی می ماند.

بیشتر بدانید: ورق پلی کربنات

راهبند استیل ۲۰۱

6864165135131

از پایه تشریفات استیل ۲۰۱ بیشتر برای دکوراسیون سالن ها و هتل ها و … استفاده می شود و کاربرد دیگری ندارد. مقاومت راهبند استیل ۲۰۱ کمتر از پایه نوع استیل ۳۰۴ می باشد و برای استفاده در فضای باز و در معرض نور خورشید و بارش برف و باران مناسب نمی باشد زیرا خیلی زود کیفیت خود را از دست می دهد و زنگ می زند.

اگر راهبند استیل ۲۰۱ را تهیه کرده اید نیز مشکلی پیش نمی آید به شرطی که از آن در داخل ساختمان و در جای خشک استفاده شود. زیرا پایه تشریفات استیل ۲۰۱ در برابر رطوبت و خوردگی دوام چندانی ندارد و بعد از گذشت مدت زمان کمی زنگ می زند و کیفیت خود را از دست می هد.

دلیل مقاومت کمتر پایه استیل ۲۰۱ این است که در ساخت استیل ۲۰۱ از کروم و نیکل کمتری استفاده شده است و کم بودن این الیاژ ها کیفیت استیل را پایین تر می آورد. قیمت راهبند استیل ۲۰۱ در برابر راهبند استیل ۳۰۴ کمتر می باشد و این امر نیز به خاطر کم بودن مقدار نیکل و کروم استفاده شده در استیل ۲۰۱ می باشد.

اگر در هنگام خرید پایه تشریفات با قیمت های متفاوت برخورد کردید به خاطر متفاوت بودن گرید آلیاژ استیل می باشد. اگر برای زیباسازی قصد دارید از پایه تشریفات استفاده کنید هیچ ایرادی ندارد که از پایه تشریفات استیل ۲۰۱ استفاده کنید زیرا در مسائل دکوراتیو به مقاومت زیادی نیاز نیست و همچنین قیمت کمتری نیز پرداخت می کنید و در هزینه ها نیز صرفه جویی می شود.

انواع پایه تشریفات

پایه راهبند تسمه ای

Untitled 1

از نوع تسمه ای برای بستن مسیر های اختصاصی، کنترل جمعیت در مکان های پر تردد، تشریفات و جاهایی که نیاز به زیبا سازی باشد، استفاده می شود. سیستم اتصال پایه تشریفات تسمه ای از جنس تسمه می باشد که به صورت فنری جمع می شود و همیشه در حالت باز، صاف و کشیده می باشد. این محصول بهترین گزینه برای کنترل ترافیک می باشد.

همچنین مزایای نوع تسمه ای بسیار زیاد بوده که در اینجا به چند نمونه از این مزایا می پردازیم. یکی از ویژگی های آن زیبایی زیاد خیره کننده می باشد و همین امر باعث شده تا طرفداران زیادی داشته باشد. ویژگی منحصر به فرد دیگر این محصول، پایه استیل براق و شکیل آن می باشد که با استفاده از یک تسمه رنگی به هم متصل شده است که توسط سیستم فنری به صورت محکم نگه داشته می شود و بسیار صاف و زیبا می باشد.

اتصال نوع تسمه ای بسیار راحت بوده و در هنگام جدا کردن نیز به راحتی می توانید قطعات آن را از یکدیگر جدا کنید. دو عدد پایه تشریفات تسمه ای  با استفاده از تسمه به یکدیگر وصل می شوند و می توان تسمه را به میله قفل کرد تا فرد غیر مسئول نتواند آن را باز کند.

راهبند تسمه ای به قطر ۳۵ سانتی متر و دارای وزنه سنگینی می باشد که از افتادن، حرکت کردن و کج شدن پایه تشریفات جلوگیری می کند. قطعات مختلف این محصول شامل پایه استیل، وزنه، میله و تسمه  می باشد که به راحتی توسط یک پیچ به یکدیگر وصل و از یکدیگر جدا می شوند و کار شما را برای انبار کردن راحت می کنند.

پایه راهبند طنابی

44343541

پایه راهبند طنابی برای اتصال پایه ها به یکدیگر از طناب های بسیار محکم استفاده می کند. این طناب های در مواردی از ابریشم ساخته می شود. طناب این محصول در رنگ های مختلف تولید می شود که می توانید با سلیقه خود و بسته به دکوراسیون مکان، رنگ آن را انتخاب کنید.

این طناب ها با قطر سه سانتی متر می باشد و اتصال آن ها به پایه تشریفات بسیار راحت است. طناب پایه تشریفات طنابی در مدل های مختلف و در رنگ های مختلف تولید می شود. طناب ها به دو نوع طناب ساده و بافت می باشد. رنگ طناب های به رنگ های طلایی، مخمل قرمز، مخمل مشکی و مخمل سرمه ای و … می باشد.

طناب های ابریشمی بیشتر در رنگ های طلایی و قرمز تولید می شود. قلاب طناب پایه تشریفات طنابی از جنس استیل بسیار براق و مرغوب تهیه می شود که مقاومت بالایی دارد و در مدت زمانی طولانی کیفیت اولیه خود را از دست نمی دهد. طناب تشریفات فوم  نیز نوع دیگری از طناب های مورد استفاده در پایه راهبند طنابی می باشد و طرفداران مخصوص به خود را دارد. در هتل ها و مکان هایی که از پایه تشریفات به عنوان یک وسیله دکوراتیو استفاده می شود، بیشتر از پایه تشریفات طنابی بافت استفاده می شود زیرا زیبایی بیشتری دارد و محیط را زیباتر می کند.

قیمت پایه تشریفات راهبند

قیمت این پایه ها بسته به جنس آلیاژ، طرح میله و پایه و مدل اتصال دهنده متفاوت می باشد. اما معمولا این قیمت بر اساس نوع استیل استفاده شده در ساخت آن متفاوت می باشد. قیمت پایه تشریفات استیل ۳۰۴ بیشتر از قیمت پایه تشریفات استیل ۲۰۱ است. اگر میله این محصول طرح داشته باشد بر قیمت نهایی آن تاثیر می گذارد. همچنین نوع پایه انتخاب شده و مدل اتصال دهنده نیز از معیار های تاثیر گذار بر قیمت پایه تشریفات راهبند می باشد.

برای اطلاع از قیمت این محصولات می توانید به سایت فروشگاه پامنار مراجعه نمایید و از قیمت ها روز اطلاع پیدا کنید. همچنین جهت مشاوره و سفارش محصولات می توانید به نیرو های مجرب پامنار تماس حاصل فرمایید و علاوه بر مشاوره از قیمت های روز نیز مطلع شوید. پایه تشریفات راهبند و دیگر محصولات استیل در پامنار با قیمت مناسب و کیفیت بالا عرضه می شود. شما عزیزان می توانید با خیال راحت از پامنار خرید کنید.

فروش پایه تشریفات

فروش پایه راهبند استیل در مراکز مختلف انجام می شود. اما اگر قصد خرید پایه تشریفات دارید حتما این کار را در مراکز معتبر انجام دهید. زیرا در بعضی مکان ها برای تولید پایه تشریفات از استیل مرغوب استفاده نمی شود و استیل بعد از مدت کوتاهی کیفیت خود را به کلی از دست می دهد. حال که میدانید پایه تشریفات چیست ، پیشنهاد میکنم به صفحه راهبند تسمه ای ما سر بزنید.

یکی از مراکز معتبر فروش پایه تشریفات، فروشگاه پامنار می باشد. فروشگاه پامنار از قدیم الایام مشغول به فروش پایه های استیل و دیگر محصولات استیل و آلومینیومی می باشد. فروش پایه تشریفات استیل در پامنار هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین انجام می شود. شما مشتریان عزیز به راحتی می توانید پیاه راهبند مورد نظر خود را از فروشگاه پامنار تهیه نمایید.

4.6/5 - (229 امتیاز)

مقاله برایتان مفید بود؟

این مقاله رابه اشتراک بگذارید

۴ دیدگاه

  • درود و تشکر از شما دوست عزیز
   بله قیمت های پایه های تشریفات و راهبند کاملا به روز هستند.

  • سلام پایه های راهبند با استیل ۳۰۴ بهترین گزینه هستند چون دچار خوردگی و تغییر رنگ نمی شوند.استیل با الیاژ ۲۰۱ مقاومت کمتری دارند و آسیب پذیر هستند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما
مشاوره و پشتیبانی
از ساعت 9 تا 18 در روزهای کاری پاسخگوی شما هستیم

مشاوره رایگان!

شماره تماس وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.