دریافت مشاوره رایگان و استعلام قیمت
سقف آشپزخانه پلکسی

سقف آشپزخانه پلکسی

آپدیت شده در تاریخ بهمن 22ام, 1402ساعت 05:38 ب.ظ

سقف آشپزخانه پلکسی

آشپزخانه از مهم ترین و اساسی ترین قسمت های خانه می باشد که زیبایی آن اهمیت دارد و بر نمای کلی خانه تاثیر می گذارد. در گذشته آشپزخانه ها در خارج از فضای خانه ساخته می شوند ولی امروزه آشپزخانه را می توان عملا از قسمت های اصلی محیط خانه دانست که باید بر زیبایی آن توجه داشت. سقف آشپز خانه تاثیر بسیار زیادی در این زیبایی دارد که به وسیله ابزار و متریال های گوناگون اراسته می شود. یکی از این وسایل سقف آشپرخانه پلکسی گلاس می باشد که کار زیبا سازی سقف آشپزخانه بسیار آسان و تسهیل کرده است. در این مطلب سعی داریم تا به طور کامل به سقف آشپزخانه پلکسی بپردازیم.

پس برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این سقف و مزایا و معایب آن ادامه ی این مطلب را از دست ندهید. همچنین شما می توانید برای خرید انواع ورق های پلکسی گلاس از طریق وبسایت گروه پامنار اقدام فرمایید یا با ما تماس بگیرید.

سقف آَشپزخانه پلکسی

 

سقف آشپزخانه پلکسی گلاس چیست ؟

باید گفت که سقف آشپزخانه پلکسی همان سقفی است که از طریق ورق های پلکسی گلاس ساخته می شود .در حقیقت به علت مزایای فراوانی که این ورق ها برخوردار می باشند در طراحی داخلی آشپزخانه استفاده بسیار زیادی دارد و به راحتی می توان با برش و طرح دادن به این ورق ها زیبا ترین سقف های آشپرخانه را ساخت. به طور کلی یکی از مهم ترین کاربرد و مصارف ورق های پلکسی گلاس استفاده به عنوان سقف کاذب می باشد و نه تنها در سقف آشپزخانه به کار می رود بلکه برای زیبای سازی سقف انواع اماکن نیز به راحتی می توان مورد استفاده قرار بگیرد.

پلکسی سقف آشپزخانه

انواع سقف آشپزخانه پلکسی گلاس

یکی از مزایا سقف کاذب آشپزخانه پلکسی گلاس این میباشد که در طرح های مختلفی قابل ساخت و طراحی می باشد. در حقیقت به علت برش پذیری آسان ورق های پلکسی گلاس شما می توانید پلکسی سقف آشپزخانه را به هر مدل و طرحی که دوست داردید برش زده و در سقف خود نصب نمایید. ما از طریق این صفحه بهترین و زیبا ترین طرح های سقف آشپزخانه پلکسی را برای شما به نمایش میگذاریم.

سقف آشپزخانه پلکسی

علاه بر طرح های مختلفی که می توان بر روی سقف آشپزخانه پلکسی پیاده کرد ، خود این محصول نیز از ورق های مختلفی برخوردار می باشد که به این شرح می باشد :

پلکسی شفاف :

پلکسی شفاف نوعی از ورق های پلکسی می باشد که از نظر ظاهری کامل شبیه به شیشه به نظر می رسد و از همان شفافیت برخوردار است و به خوبی می تواند نور را از خود عبور دهد. در بدنه ورق های پلکسی شفاف هیچ گونه موجی دیده نمی شود و از نطر زیبایی و کیفیت دقیقا مانند شیشه می باشد با این تفاوت که وزن بسیار کمتری به نسبت شیشه داد و برای ساخت سقف آشپزخانه پلکسی به جای شیشه انتخاب بسیار ایده آل تری می باشد.

سقف آشپزخانه پلکسی

سقف آشپزخانه پلکسی

پلکسی آینه ای :

یکی از بهترین و کاربردی ترین انواع سقف آشپزخانه پلکسی بدون شک نوع آینه ای آن می باشد. در حقیقت برای آشپزخانه های مدرن با طراحی بسیار لوکس و زیبا ورق های آینه ای می تواند بسیار انتخاب خوبی باشد. پلکسی آینه ای را می توان در ابعاد کوچک و برش زده یا به در ابعاد بزرگ و یک تکه در سقف آشپز خانه به کار برد. استفاده از ابعاد بزرگ موجب می شود که آشپزخانه شما بسیار بزرگتر به نظر برسد و استفاده در ابعاد کوچک تر موجب می شود تا بتوان طرح های بسیار زیبا و لوکس و متناسب با سایر قسمت های آشپز خانه برای سقف ساخت.

سقف آشپزخانه پلکسی آینه ای در دو نوع طلایی و نقره ای موجود می باشد که از نوع طلایی آن می توان برای تم رنگ بندی های طلایی و قهوه ای استفاده کرد و نوع نقره ای آن برای طرح های سفید و طوسی که به تازگی طرفداران زیادی پیدا کرده اند مناسب می باشد.

سقف آشپزخانه پلکسی

پلکسی رنگی :

پلکسی رنگی نیز از انواع ورق پلکسی سقف آشپزخانه می باشد که به علت گستردگی رنگی بسیار بالایی که دارد به راحتی می توان بر اساس رنگ و تم آشپزخانه ی شما انتخاب شود. در حقیقت اگر می خواهید که سقف آشپزخانه شما در رنگ دلخواه و متناسب با رنگ سایر قسمت های آشپزخانه باشد ، ورق پلکسی رنگی برای شما یک انتخاب ایده ال می باشد. رنگ های سفید ، طوسی ، کرمی ، خاکستری و … که از رنگ های پر کاربرد آشپزخانه می باشد نه تنها در رنگ ها ورق پلکسی گلاس دیده می شود بلکه در طیف های رنگی بسیار متنوعی موجود می باشد و به راحتی می تواند دقیق و مطابق با نظر و سلیقه شما انتخاب شود.

سقف آشپزخانه پلکسی گلاس

پلکسی رنگی به دو نوع شفاف (ترانسپارنت) و مات تقسیم می شود که نوع مات آن در آشپزخانه انتخاب بهتری می باشد. چرا که نور را از خود عبور می دهد اما تجهیزات بالا سقف آشپزخانه را نشان نمی دهد. شما از همین مزیت سقف آشپزخانه پلکسی می توانید استفاده نمایید و در زیر سقف خود نور پردازی های متناسب با فضای آشپزخانه انجام دهید.

 

سقف آشپزخانه پلکسی

شما می توانید از طریق وبسایت پامنار به خرید سقف آشپزخانه پکسی در انواع و مدل های مختلف بپردازید و ورق مورد نظر خود را با بهترین کیفیت و قیمت تهیه نمایید.

مزایا سقف آشپزخانه پلکسی

این سوال پیش میاید که مزیت پلکسی سقف آشپزخانه به نسیت شیشه یا سایر متریال ها دیگر چیست و چرا ورق پلکسی گلاس انتخاب بهتری برای ساخت سقف آشپزخانه می باشد. به این علت که سقف آشپزخانه پلکسی از مزایایی برخوردار هستند که سایر مصحولات به هیچ عنوان با آن برابری نمی کند. این مزایا به این شرح می باشد :

سقف آشپزخانه پلکسی گلاس

  • تنوع بالا : ورق های پلکسی در انواع بسیار متنوعی ساخته می شود به طوری که به جدیت میتوان اذعان داشت که تنوع ورق های پلکسی در هیچ نوع از محصولات مشابه وجود ندارد. شما با استفاده از تنوع بسیار بالا سقف کاذب آشپزخانه پلکسی گلاس می توانید سقف آشپزخانه خود را در هر مدل و یا رنگی که تمایل داشته باشید طراحی نمایید.
  • وزن بسیار سبک تر نسبت به سایر محصولات : همانطور که کاملا مشخص است ساخت و نصب سقف یکی از دشوار ترین کار های می باشد چرا که هم نصب ورق در سقف و بر خلاف جهت جاذبه دشوار می باشد و هم ساخت آن به گونه ای که وزن آن قابل تحمل باشد می تواند به یک دغدغه تبدیل شود. با این وجود سقف آشپزخانه پلکسی به علت وزن بسیار سبکی که دارد به راحتی تمامی مشکلات مربوط به سنگینی سقف را حل می کند.

سقف آشپزخانه پلکسی

  • دوام و مقاومت بالا : سقف آشپزخانه در بسیاری از مواقع به طور یک تیکه و سرتاسری ساخته می شود و استفاده از متریال هایی مانند شیشه باعث می شود که کوچکترین ضربه به آن منجر به شکستگی و خوردشدگی کامل آن گردد. اما شما با استفاده سقف آشپزخانه پلکسی می توانید خاطر جمع باشید که سقف بالا سر آشپرخانه شما به راحتی دچار شکستگی و خورد شدگی نمی شود و مقاومت بسیار بالایی در برابر انواع ضربه دارد.

سقف آشپزخانه پلکسی

  • خط و خش کم : هر چند که طراحی سقف به گونه ای می باشد که تا حدودی از خط و خش در امان است اما نمی توان به طور قطعی گفت که هیچگاه هیچ عاملی موجب خط و خش سقف نمی شود. یکی دیگر از مزایای این ورق مربوط به خط و خش سقف می شود که نوعا باعث کاهش زیبایی می شود. شما با استفاده از سقف آشپزخانه پلکسی می توانید مطمن باشید که به راحتی بر روی سقف شما خطوطی پدیدار نمی شود و زیبایی آن تا بلند مدت به خوبی حفظ می شود.

سقف کاذب آشپزخانه پلکسی گلاس

  • برش کاری بسیار آسان : گاهی طراحی سقف آشپزخانه به گونه ای است که باید متریال استفاده شدن در آن به طور کامل برش خورده و در شکل و طرح مختلفی ساخته شوند. برش پلکسی سقف آشپزخانه بسیار آسان و روش های بسیار خوب و سریعی جهت انجام آن وجود دارد. شما با استفاده از سقف کاذب آشپزخانه پلکسی گلاس می تواند انواع طرح های مد نظر خود را به راحتی بر روی سقف پیاده نمایید.
  • حمل و نقل و نصب آسان : استفاده از وسایل و محصولات شکننده حتی پیش از نصب و در زمان حمل و نقل برای شما دغدغه شکستگی ایجاد می کند و وزن سنگین آن ها حتی می تواند زحمت و هزینه های شما را به مراتب بالا ببرد. اما وزن سبک سقف آشپزخانه پلکسی موجب می شود تا هم هزینه حمل و نقل شما کاهش پیدا کند و هم نصب آن بسیار آسان تر گردد.

سقف آشپزخانه پلکسی

  • تمیزکازی آسان : در نهایت از مهم ترین مزیت های ورق پلکسی می توان به این ویژگی اشاره کرد. محیط آشپزخانه به طور کلی به گونه ای است که سقف آن زود به زود کثیف می شود. تمیزکردن سقف پلکسی به مراتب آسان تر و سریع تر می باشد و به راحتی دغدغه کثیفی سقف را برای شما بر طرف میکند. توجه داشته باشید که برای تمیزی پلکسی سقف آشپزخانه از محلول های تمام الکلی، تینر ، نفت یا تیغه استفاده ننمایید و از دستمال نسبتا نرم استفاده نمایید.

سقف پلکسی گلاس آشپزخانه

خرید و قیمت سقف آشپزخانه پلکسی

در این مطلب به طور کامل به ویژگی ها و مزایا سقف کاذب آشپزخانه پلکسی گلاس پرداختیم. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید سقف آشپزخانه پلکسی و قیمت آن از طریق این سایت اقدام نمایید یا در صورت تمایل برای کسب اطلاعات بیشتر با گروه پامنار تماس بگیرید.

4.6/5 - (147 امتیاز)

مقاله برایتان مفید بود؟

این مقاله رابه اشتراک بگذارید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما
لوگو پامنار
مشاوره و پشتیبانی
از ساعت 9 تا 18 در روزهای کاری پاسخگوی شما هستیم

مشاوره رایگان!

شماره تماس وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.